.

.

1PC TBK-505 Интелигентни Меур отстрани машина/ OCA Лепило Налепница LCD Меур Отстрани Машина за Стакло Реконструкција

1PC TBK-505 Интелигентни Меур отстрани машина/ OCA Лепило Налепница LCD Меур Отстрани Машина за Стакло Реконструкција

DEN 23307.36
Од стока1 PC TBK-505 Интелигентни Меур отстрани машина/ OCA
Лепило Налепница LCD Меур Отстрани Машина за Стакло Реконструкција
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува
Опис
Напомена : доколку сакате 110 V ,можете да контактирате со мене,ти благодарам!

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
TBK-505
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Меур Се Отстрани Машина
Тип:
меур отстранување
Пакет:
дрвена кутија
Број на производ:
H0927
Понудата:
AC220V/110V
моќност:
800W
Големина:
400*400*300mm
N.W.:
28.4 kg
Избирање на големина:
560*540*400mm
Jar внатрешна големина:
155*180mm
со англиски Упатство:
Yes
R

Додатоци на производи