.

.

GLF500 алуминиумска фолија запечатување машина електромагнетна индукција запечатување машина Брзо се работи Континуирано Индукција Sealer

GLF500 алуминиумска фолија запечатување машина електромагнетна индукција запечатување машина Брзо се работи

DEN 4449.60
Од стока


GLF500 алуминиумска фолија запечатување машина електромагнетна индукција запечатување машина Брзо се работи Континуирано Индукција Sealer
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Ова производство се 100% нови, тоа е со висок квалитет и safty за useing!! тоа е произведуваат форма нашите фабричките!!
Сликата покажува :
Производство параметар Напон : 220 V/50 Hz 110 V/60 Hz Моќ : 600-1000 W(Прилагодливи) Работа на ветер : 0-60pcs/мин Запечатување дијаметар : 20-100mm Машина големина : 340x290x130mm Машина тежина : 5kg
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.
Пакет содржи
1 X запечатување машина

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
GLF-500
Тип:
sealer
Примена:
запечатување
моќност:
600-1000W
Напон:
AC220V-50HZ
Тежина на машина:
4kg
Demension:
340*290*130mm
Тип:
Ограничување Машина
Број На Производ:
H0096
R

Додатоци на производи