.

.

1pc 400-600 Чаши/h Целосно Автоматски Boba Меур Чај Првенство Sealer Machine_Cup Запечатување Машина _Plastic Првенство Запечатување Машина

1pc 400-600 Чаши/h Целосно Автоматски Boba Меур Чај Првенство Sealer Machine_Cup Запечатување Машина _Plastic

DEN 18177.12
Од стока


1pc 400-600 Чаши/h Целосно Автоматски Boba Меур Чај
Куп Sealer Machine_Cup Запечатување Машина _Plastic Првенство Запечатување Машина Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Pricture покажува :
Купот прстен на конекција е 95 CM, ако сакате да додадете 75СМ Првенство прстен, ве молиме контактирајте со нас, цена плус 6 долари, ви благодариме!
Опис
Производ параметри :
Модел : ZY-QF08
Спецификации : 340 * 380 * 590mm
Напон : 110 V / 60 Hz / 220 V / 50 Hz
Моќност : 400 W
Излез : 400 ~ 600cup / h
Запечатување дијаметар : 95 / 75mm ( 75mm треба додадете 6 )
Summary :
На запечатување машина е производство на храна и пијалаци за запечатување пакување машини, напредна технологија производи дизајн, преносни, лесно за работа, заштеда на време, напор, енергија, заштеда на енергија, итн., погоден за мал храна растенија, пијалаци растенија, и многу места за јадење употреба.

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
ZY-QF08
Тип:
куп запечатување машина
Примена:
запечатување алатка
Број На Производ:
FC487
Име:
куп запечатување машина
Спецификации:
340 * 380 * 590mm
Излез:
400 ~ 600cup / h
запечатување дијаметар:
95 / 75mm(75mm треба додадете 6USD )
Напон:
110V/60Hz/220V/50Hz
моќност:
400W
R

Додатоци на производи