.

.

Електронски монета sorter SE монета-пребројување на машина за повеќето земји TL-906 монета sorter

Електронски монета sorter SE монета-пребројување на машина за повеќето земји TL-906 монета sorter

DEN 4449.60
Од стока


Електронски монета sorter SE монета-пребројување на машина за повеќето земји TL-906 монета sorter
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Забелешка : за секоја земја може да се прилагоди за монета сортирање, на времето направи 7-15 дена. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Спецификација :
Име : TL-906 Електронски монета sorter
Напон : 110 V и 220 V
Моќност : помалку од 45 W
Грофот опсег : 1-9999
Претходно опсег : 1-999
Монета дијаметар : 19-25mm (специфични обичај)
Монета дебелина : 1.9-2mm (специфични обичај)
Претходно број се прикаже : 4 дигитални цевка екранот
Пакет големина : 75*38*34 CM
Тежина : 5.5 КИЛОГРАМИ

Број На Модел На:
TL-906
Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Кутија
Примена:
монета-пребројување на машина
Тип:
монета-пребројување на машина
Број На Производ:
FC575
Име на производ:
Електронски монета-пребројување на машина
Напон:
110V and 220V
моќност:
помалку од 45W
Грофот опсег:
1-9999
Претходно опсег:
1-999
Монета дијаметар:
19-25mm (специфични обичај)
Монета Дебелина:
1.9-2mm (специфични обичај)
Претходно број екранот:
4 дигитални цевка екранот
Тежина:
5.5KG
R

Додатоци на производи