.

.

Вграден-во Вакуум Пумпа LCD OCA Laminating Машина Универзална OCA Laminator За мобилен Телефон LCD Екран на Допир за Поправка

Вграден-во Вакуум Пумпа LCD OCA Laminating Машина Универзална OCA Laminator За мобилен Телефон LCD Екран на

DEN 11923.20
Од стока


Вграден-во Вакуум Пумпа LCD OCA Laminating Машина Универзална OCA Laminator За мобилен Телефон LCD Екран на Допир за Поправка 1pc
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
слика покаже :

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
КАКО-503
Примена:
Електрични Постави Алатка
Тип:
Воздухот Се Отстрани Меур Машина
Напон:
110v 220v
моќност:
100W
laminating големина:
подолу 7
Англиски корисник:
No
Машина со големина:
440*230*185mm
Тежина:
7.5 KG
Број На Производ:
H0179
R

Додатоци на производи