.

.

1PC Висока прецизност Прирачник за PCB Свила Екран Притиснете Прецизни Лемење Паста Печатење Машина

1PC Висока прецизност Прирачник за PCB Свила Екран Притиснете Прецизни Лемење Паста Печатење Машина

DEN 19153.44
Од стока


1 PC Висока прецизност Прирачник за PCB Свила Екран
Притиснете Прецизни Лемење Паста Печатење Машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
pricture покажува :
Describtion :

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWS-4025
Примена:
Електрични Постави Алатка
Тип:
екран печатач
Број На Производ:
H0762
Начин на работа:
Рачни
Пакување големина:
630*450*480mm
Печатење платформа висина:
220MM
Повторливост прецизност:
±0.01 mm
Дебелина на печатени матер:
0-80mm
Големина на workbench:
300*400mm
Макс. Големина На Печатење:
250*400mm
Макс екран рамка димензија:
370*470mm
R

Додатоци на производи