.

.

Соларни PV MC4 Crimping алатка колекции за MC4 MC3 aux конектор(2,5~6.0mm2) со кабел машина crimp 26-10AWG иглички

Соларни PV MC4 Crimping алатка колекции за MC4 MC3 aux конектор(2,5~6.0mm2) со кабел машина crimp 26-10AWG

DEN 1680.00
Од стока


Соларни PV MC4 Crimping алатка колекции за MC4 MC3 aux конектор(2,5~6.0mm2) со кабел машина crimp 26-10 AWG иглички
Вклучувајќи И Алатки :
1 PCS LY-2546 B MC4 Crimping Алатки,2.5-6mm2
1 PCS жица stripper со машина,
2 ПАРЧИЊА MC4 Соларни Spanner,
1 Пар на MC4 конектор
1 PCS MC3 УМРЕ ВО СОБАТА,
1 PCS A30 J УМРЕ СЕТ
1 PCS Хексагонална Spanner со 2 PCS Завртки

R

Додатоци на производи