.

.

1 Сет DCGY F500 Електромагнетна индукција Алуминиумска фолија шише запечатување машина

1 Сет DCGY F500 Електромагнетна индукција Алуминиумска фолија шише запечатување машина

DEN 4654.56
Од стока


1 Сет DCGY F500 Електромагнетна индукција Алуминиумска фолија шише запечатување машина Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Answer : ___________________________ Note : модел F500 напон е 220v, модел F500 A напон е 110v, pls остават порака ако ви треба 110v.
Моќност : 110v/220v 50 w
Ефикасност : 12-30 КОМПЈУТЕРИ/мин
На запечатување дијаметар : 20 мм - 100 мм
Машина Со Големина На : 340 * 290 * 130
Тежина : 4.5 кг
Пакет Содржина
1 Сет DCGY F500 Електромагнетна индукција Алуминиумска фолија шише запечатување машина

R

Додатоци на производи