.

.

1 поставува FRB-770I Електрични пластични, алуминиумски фолии и кеси запечатување автоматско импулс experiation датум на печатење

1 поставува FRB-770I Електрични пластични, алуминиумски фолии и кеси запечатување автоматско импулс experiation

DEN 10059.00
DEN 10588.32
-5 %
Од стока


Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
FRB-770 I
Напојување напон (V / Hz)
AC 220/50
Мотор моќност (W)
50
Електрична Моќност (W)
300 × 2
Запечатување Брзина (m / min)
0-12 (0-16)
Запечатување Ширина (mm)
810
Температурата опсег ()
0-400
Печатење Тип
Тапан вовлекување печатење (изборен)
Запечатување Центар да Подвижни растојание (mm)
150-270
Подвижни Големина (L × W) (mm)
10-40
Подвижни едно парче максимално оптоварување тежина (кг)
≤ 1
Подвижни вкупно оптоварување тежина (кг)
≤ 3
Димензии (L × W × H) (mm)
840 × 380 × 320
Тежина (кг)
32
Пакет Содржина
1 поставува FRB-770 I Електрични пластични, алуминиумски фолии и кеси запечатување автоматско импулс experiation датум на печатење

R

Додатоци на производи