.

.

10/20/50pcs 12.1 mm Црвена Топка Плоштад Кармин Цевка Усна Руж Сад DIY Козметички Пакување Lip Balm Сад бесплатен превозот

10/20/50pcs 12.1 mm Црвена Топка Плоштад Кармин Цевка Усна Руж Сад DIY Козметички Пакување Lip Balm Сад бесплатен

DEN 914.00
DEN 994.08
-8 %
Од стока


12.1 mm Црвена Топка Плоштад се Празни Пластични Кармин Шише Цевка Школка
Детали за производот :
1. Материјал : ПП
2. Надворешниот Големина : W : 22mm
H : 73mm
3. Боја : Црвена
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Спецификации:
10pcs, 20pcs, 50pcs, 80pcs
Материјал:
PP
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
FZ0030
Големина:
12.1mm
R

Додатоци на производи