.

.

100 КОМПЈУТЕРИ Помине Вежба Пескарење Бенд Машина за Замена на Делови Педикир (80#)

100 КОМПЈУТЕРИ Помине Вежба Пескарење Бенд Машина за Замена на Делови Педикир (80)

DEN 78.72
Од стока

100pcs Помине Вежба Пескарење Бендови 80# Погоден за нокти како и педикир Одлична за употреба помине настава : вежби и други вежби со користење пескарење бендови Може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти, Боја : Red100pcs Помине Вежба Пескарење Бендови 80#
Погоден за нокти како и педикир
Одлична за употреба помине настава : вежби и други вежби со користење пескарење бендови
Може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти
Боја : Црвена
За професионално студио употреба или домашна употреба
Големина : 6mm (внатрешен дијаметар на бендови)
Пакет се Вклучени : 100pcs помине вежба пескарење бендови

Број На Модел На:
I089111
Материјал:
-
Големина:
-
Количина:
-
Тип На Објект:
Баферот
R

Додатоци на производи