.

.

120ML Бела Керамички Стакло Пумпа Лосион Шише Пумпа Шише Стакло Лосион Шише Бело Стакло Емулзија Шише DIY Csometic Пакување

120ML Бела Керамички Стакло Пумпа Лосион Шише Пумпа Шише Стакло Лосион Шише Бело Стакло Емулзија Шише DIY Csometic

DEN 2007.00
DEN 2158.08
-7 %
Од стока


Предмет : Стакло Лосион Шише Пумпа
Бела Керамички Стакло Пумпа Лосион Шише Пумпа Шише Стакло Лосион Шише Бело Стакло Емулзија Шише DIY Csometic Пакување
Капацитет : 120ml
Боја : Бела
Материјал : Стакло Шише Пластична Капа и Пумпа

Спецификации:
Пакет на 10pcs, Пакет на 5pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
120ML
Број На Модел На:
стакло лосион шише
R

Додатоци на производи