.

.

10Pieces/Број 5 ML се Тркалаат На Преносни Килибар Стакло Refillable Парфем Шише Празно Етерично Масло Случај Со Пластична Капа

10Pieces/Број 5 ML се Тркалаат На Преносни Килибар Стакло Refillable Парфем Шише Празно Етерично Масло Случај

DEN 181.00
DEN 201.60
-10 %
Од стока


Спецификации:
5ML
Материјал:
стакло топката, топката челик
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PBG-R43
Бренд Име:
surbYR
Големина:
5ml
Is_free превозот:
Yes
Is_customed:
Yes
боја:
како на слика
Капа Материјал:
Пластични
Bottlle материјал:
Стакло
Употреба:
refillable за Етерични масла
Големина:
16mm*58mm
R

Додатоци на производи