.

.

60ml бисер бела акрилна цилиндричен облик притиснете пумпа лосион.emusion шише,козметички сад,притиснете пумпа шише ,Козметички шише

60ml бисер бела акрилна цилиндричен облик притиснете пумпа лосион.emusion шише,козметички сад,притиснете пумпа

DEN 8244.96
Од стока


Точка бр : PSA-60 ZYW
материјал : ARCYLIC
големина : 60ml
dia38mm
висина 156mm

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
60ml
Број На Модел На:
PSA-60ZYW
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
60ml
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
R

Додатоци на производи