.

.

60ml бисер бела акрилна цилиндричен облик притиснете пумпа лосион.emusion шише,козметички сад,притиснете пумпа шише ,Козметички шише

60ml бисер бела акрилна цилиндричен облик притиснете пумпа лосион.emusion шише,козметички сад,притиснете пумпа

DEN 8244.96
Од стока


Точка бр : PSA-60 ZYW
материјал : ARCYLIC
големина : 60ml
dia38mm
висина 156mm

R

Додатоци на производи