.

.

80G крем тегла или козметички контејнер или маска тегла или Козметички Тегла со флип капак ,Козметички Пакување

80G крем тегла или козметички контејнер или маска тегла или Козметички Тегла со флип капак ,Козметички Пакување

DEN 3024.00
Од стока


Точка бр : QHB-80
материјал : ПП
големина : 80g
висина 44.5 ММ,кол 69 MM
за објектот :
Телото на шишето е транспарентна или бело ,Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење. На Airless Пумпа Шише ќе помогне да се минимизира отпад како производ е турка нагоре за да се пумпа преку диск. Материјалот е безбедна и чиста.

R

Додатоци на производи