.

.

Трговија на големо Празни Метал Игла Шише LDPE 10ML Пластични Игла Шишиња Со Завртка Метални Игли Капа 20/Компјутери Бесплатен Превозот

Трговија на големо Празни Метал Игла Шише LDPE 10ML Пластични Игла Шишиња Со Завртка Метални Игли Капа 20/Компјутери

DEN 401.00
DEN 421.92
-5 %
Од стока


Трговија на големо Празни Метал Игла Шише LDPE 10 ML Пластични Игла Шишиња Со Завртка Метални Игли Капа 20/Компјутери Бесплатен Превозот
Функција : Висок квалитет ниска цена полесно да се ре-се пополни материјал е enviromental заштитени Материјал : PE (Проѕирен ) Капацитет : 10 ML Вклучуваат : шише, метални игли капа и Силиконски тапа Капа Тип : Завртка Капа Совети Тип : Метални Игли Dropper Капа Боја : бела црна, црвена сина, портокалова зелена. Превозот начини : DHL, UPS-от, ТНТ, EMS
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти. Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат. Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

R

Додатоци на производи