.

.

5g Празни кармин цевка Бела мала цилиндрични lip balm цевки diy усна сјај козметички сад бесплатен превозот

5g Празни кармин цевка Бела мала цилиндрични lip balm цевки diy усна сјај козметички сад бесплатен превозот

DEN 8424.00
DEN 9360.00
-10 %
Од стока

детали за производот :
5g Празни кармин цевка Бела мала цилиндрични lip balm цевки diy усна сјај козметички сад бесплатен превозот
Дното Diam : 2.5 cm(25мм)

R

Додатоци на производи