.

.

30ml бисер бела акрилна цилиндричен облик притиснете пумпа лосион.emusion шише,козметички сад,притиснете пумпа шише ,Козметички шише

30ml бисер бела акрилна цилиндричен облик притиснете пумпа лосион.emusion шише,козметички сад,притиснете пумпа

DEN 7259.52
Од стока


Точка бр : PSA-30 ZYW
материјал : ARCYLIC
големина : 30ml

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Број На Модел На:
PSA-30ZYW
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
30ML
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
R

Додатоци на производи