.

.

50G PP тегла/мешавина/шише со флип капак за гел/маска/крем/суштината/крем/тело чистење/восок козметички пакување за нега на кожата

50G PP тегла/мешавина/шише со флип капак за гел/маска/крем/суштината/крем/тело чистење/восок козметички пакување

DEN 2832.00
Од стока


Точка бр : QHB-50
материјал : ПП
големина : 50g
Dia58mm висина 55мм

R

Додатоци на производи