.

.

120ml бисер бела акрилна директно круг шише за лосион/emusion/серумски/суштината/фондацијата козметички амбалажа пластични шишиња

120ml бисер бела акрилна директно круг шише за лосион/emusion/серумски/суштината/фондацијата козметички амбалажа

DEN 8820.00
Од стока


Точка бр : PSA-120 ZYW
материјал : ARCYLIC
големина : 120ml
dia45mm height183mm

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PSA-120ZYW
Големина:
120ml
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Големина:
120ml
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
R

Додатоци на производи