.

.

120ml бисер бела акрилна директно круг шише за лосион/emusion/серумски/суштината/фондацијата козметички амбалажа пластични шишиња

120ml бисер бела акрилна директно круг шише за лосион/emusion/серумски/суштината/фондацијата козметички амбалажа

DEN 8820.00
Од стока


Точка бр : PSA-120 ZYW
материјал : ARCYLIC
големина : 120ml
dia45mm height183mm

R

Додатоци на производи