.

.

Комерцијални 25L капацитет пилешко притисок длабоко fryer спирала за пржење компир машина

Комерцијални 25L капацитет пилешко притисок длабоко fryer спирала за пржење компир машина

DEN 5280.00
Од стока

Комерцијални 25 L капацитет пилешко притисок длабоко fryer спирала за пржење компир машина
Оваа машина е водоотпорен апарати,и опремени со прегревање коло прекинато.
Таа користи нерѓосувачки челик структура, автоматски постојана температура на греење функција.
Компактна структура, убава светлина, лесен за употреба, безбеден и сигурен, висока ефикасност.
Спецификација :
Модел : ZF-25
Напон : 220v/50 Hz
Моќност : 4kw
Стандарден капацитет : 25 L
Температурата регулатива : 50-300 степен
Внатрешна големина : 577*350*200mm
Димензија : 785*410*285mm
Тежина : 17kg
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 2).ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки. Ви благодариме за вашата поддршка!

R

Додатоци на производи