.

.

TBDX83-YH-8811,фен за Коса домаќинство висока моќност фен негативни јони топла и ладна коса-фен за исклучување на

TBDX83-YH-8811,фен за Коса домаќинство висока моќност фен негативни јони топла и ладна коса-фен за исклучување

DEN 1758.00
DEN 2476.32
-29 %
Од стока

детали за производот

Тип На Објект:
Фен За Коса
греење на елемент:
Керамички
Извор На Енергија:
Електричен
Max. Моќност:
Повеќе од 2000 W
Преносливост:
Unfoldable рачка
Приклучокот стандард:
Евра
Големина:
25*21
Бренд Име:
PBIBAY
Млазницата Тип:
Воздухот собирање&расејување
Материјал:
Најлон
Употреба:
Апарати за домаќинство
Напон:
210-240V
сертификација:
CE,RoHS
Времето на пазарот:
2014
Број на брзини:
≥ 5
Функција:
Anion
Тип на мотор:
AC
Број На Модел На:
TBDX83-YH-8811
R

Додатоци на производи