.

.

KZ2138-2,Професионални Anion Функција Ладно Правец на Домаќинство Салон, Електрични Професионален Фен за hairdresse Со ЕУ Pulg

KZ2138-2,Професионални Anion Функција Ладно Правец на Домаќинство Салон, Електрични Професионален Фен за hairdresse

DEN 2795.00
DEN 3936.00
-29 %
Од стока


KZ2138-1,Бесплатен превозот,Фен за Коса Професионални Удар фен Топла, Електрични Професионален Фен за hairdresse Со ЕУ Pulg,Професионални Anion Функција Ладно Правец на Домаќинство Салон
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Приклучок Тип:
EU
Тип На Објект:
Фен За Коса
Извор На Енергија:
Електричен
Max. Моќност:
Повеќе од 2000 W
Преносливост:
Unfoldable рачка
Големина:
25*14*29cm
Приклучокот стандард:
Евра
греење на елемент:
Инфраред
Бренд Име:
PBIBAY
Млазницата Тип:
Воздухот собирање&расејување
Материјал:
Најлон
Употреба:
Апарати за домаќинство
Број На Модел На:
KZ2138
Напон:
210-240V
сертификација:
CE,RoHS
Времето на пазарот:
2014
Број на брзини:
≥ 5
Функција:
Anion
Тип на мотор:
AC
R

Додатоци на производи