.

.

1pc Добар квалитет Тример Главата За четка машина трева машина тример плевел јаде нов тип на глава

1pc Добар квалитет Тример Главата За четка машина трева машина тример плевел јаде нов тип на глава

DEN 143.52
Од стока


1pc Тример Главата За четка машина трева машина тример плевел јаде Нов тип на глава

Објектот Висина:
7.5cm
Бренд Име:
JLMOTO
Специјални Функции:
тример глава
Име На Модел:
N019
Објектот Тежина:
390g
Објектот Должина:
13cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
13cm
четка машина делови:
тример глава
резервни делови за трева машина:
cg430 делови
плевел јаде глава:
тример глава
трева машина глава:
најлон тример глава
четка машина глава:
трева тример глава
strimmer глава:
strimmer најлон линија глава
R

Додатоци на производи