.

.

Нов Целосен Сет на Обтекател Лакот Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Полнење За ХОНДА CBR600RR CBR 600 RR CBR 600RR CBR1000RR CB400

Нов Целосен Сет на Обтекател Лакот Тело Работа Завртки Ореви Завртки за Полнење За ХОНДА CBR600RR CBR 600 RR

DEN 171.84
Од стока


НИ 2.69 / пар НИ 1.99 / парче НАС 0.99 / парче НАС 1.38 / парче НАС 0.99 / пар НИ 7.69 / парче НАС 8.48 / парче НАС 18.99 / пар НИ 24.69 / пар НИ 6.89 / пар
Опис на производот :
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиум
Бои : црна/сина/портокал/златниот/сребрена/зелена
Количина : 5 ПАРЧИЊА
можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа една и да ја оставите порака да ни каже боја сакате.
Fitment :
6mm,повеќето мотор.

Боја Име:
Црна, Црвена, Портокалова, Зелена, Сина, Злато, Сребро.
Бренд Име:
YOWLING
Година:
повеќе година
Име На Модел:
FB
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
обтекател завртки
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл завртки
Големина:
6mm
Количина:
5 парчиња
R

Додатоци на производи