.

.

USB Bluetooth Безжичен Приемник со A2DP Помошен Bluetooth Аудио Музички Приемник Адаптер Пар 2 Телефони за во Автомобил Дома Звучници Систем

USB Bluetooth Безжичен Приемник со A2DP Помошен Bluetooth Аудио Музички Приемник Адаптер Пар 2 Телефони за

DEN 382.00
DEN 695.04
-45 %
Од стока


USB Bluetooth Безжичен Приемник со A2 DP Помошен Bluetooth Аудио Музички Приемник Адаптер Пар 2 Телефони за во Автомобил Дома Звучници Систем
Може да ги спарите двата телефонот во исто време Поддржуваат bluetooth со A2 DP,AVRCP,AVDTP,HFP и HSP Промена на жичани до безжични и нормално јазик за безжична bluetooth звучник Употреба на безжична bluetooth за да примате музика на звучен систем со USB прочитате или автомобил аудио систем Со оваа безжична bluetooth музички приемник ,можете да лесно да се поврзе со вашиот говорникот/слушалки итн, безжично да примате музика од вашиот A2 DP Bluetooth-от за паметен телефон, таблет или компјутер од 30 метри!
Спецификација : 1. Напојување : USB 5 V напојување(не вклучувајќи батерија) 2.Bluetooth верзија : Bluetooth 4.1 + EDR 3. Излез : 3.5 mm аудио интерфејс 4. Примање на далечина : 10m

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Објектот Големина:
мини големина
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
b1
Специјални Функции:
Bluetooth Приемник
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
KONRISA
R

Додатоци на производи