.

.

Сиво црна 6pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување

Сиво црна 6pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен

DEN 1968.00
Од стока


Сиво црна 6pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување
Опис на производот :
10 X 6 дупка водоотпорен конектор (Машки)
10 X 6 дупка водоотпорен конектор (женски)
60 X метал терминал (Машки)
60 X метал терминал (женски)
120 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Големина:
NO
Име На Модел:
6pins
Специјални Функции:
произведено во Кина
Напон:
12V
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Од Моќ:
NO
Автомобил Направи:
Мали автомобили
R

Додатоци на производи