.

.

shhworldsea Бесплатен Превозот 10Set Мотоцикл Автомобил АТВ Скутер Брод Машки Женски 8 Начин авто Конектори 6.3 mm Терминал

shhworldsea Бесплатен Превозот 10Set Мотоцикл Автомобил АТВ Скутер Брод Машки Женски 8 Начин авто Конектори

DEN 595.00
DEN 815.04
-27 %
Од стока


shhworldsea Бесплатен Превозот 10 Set Мотоцикл Автомобил авто АТВ Скутер Брод Машки Женски 8 Начин Конектори 6.3 mm Терминал
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Од Моќ:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Објектот Големина:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Објектот Тежина:
0.8kg
Име На Модел:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Пол:
машки и женски комплет
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
R

Додатоци на производи