.

.

shhworldsea 5Sets вкупно 90PCS Комплет 8p 8 Пина Начин Машки Женски Конектори 6.3 mm Терминал за Мотоцикл Автомобил АТВ Скутер Брод

shhworldsea 5Sets вкупно 90PCS Комплет 8p 8 Пина Начин Машки Женски Конектори 6.3 mm Терминал за Мотоцикл Автомобил

DEN 420.00
DEN 576.00
-27 %
Од стока


shhworldsea 5 поставите вкупно 90pcs 6.3 mm 8 Начин/pin Електрични Конектори Колекции Машки Женски приклучок за штекер за Автомобил, Мотоцикл
Опис На Производот
Карактеристики
Може да се користи за да се поврзете внатрешни инсталации.
6.3 mm терминал
Може да се користи на автомобили, мопед, quad велосипед, tricycle, караван, мотоцикли, atv настана, скутери, брод, моторни санки и слично
Лесен и едноставен
8 P начин конектор со фиксна кука
5 поставува во една
Пакетот Вклучува
Машки Терминал *40
Женски Терминал *40
6 Начин Машки Домување *5
6 Начин Женски Домување *5
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Од Моќ:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Објектот Големина:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Име На Модел:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Пол:
машки и женски комплет
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
R

Додатоци на производи