.

.

shhworldsea Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА автомобил LED Сијалица Продолжување Приклучок за Полнач Пред-жици Приклучок За 1156 BA15S Авто Светилка носителот

shhworldsea Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА автомобил LED Сијалица Продолжување Приклучок за Полнач Пред-жици

DEN 269.00
DEN 368.64
-27 %
Од стока


shhworldsea Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА автомобил LED Сијалица Продолжување Приклучок за Полнач Пред-жици Приклучок За 1156 BA15 S Авто Светилка носителот
Вие сте наддавање за 100% СОСЕМА НОВ керамички 1156 Сијалица Продолжување Приклучок Конектор.
Тоа може да се користи на било кој стандард 1156 сијалица домување за продолжување или замена на целта.
Можете исто така да поврзете на оваа приклучок конектор да било 12 V извор на енергија за да креирате нова светлина штекер.
ОПИС :
Ова е високо квалитетна керамика Отпорни на Топлина сијалица продолжување приклучок конектор
Одговара на ОЕМ/LED/Xenon сијалица приклучок за maxium излезна
Добро за проширување/замена цели
Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер
Лесно DIY инсталација; Нема механичар потребни
Мерење - 1156 Сијалица Продолжување Штекер Приклучок x 1(количина)
Инсталација - едноставно поврзете жици на приклучок конектор да било 12 V извор на енергија и да внесете точни големина сијалица.
Сите конектори има + И – жици.
Ако тоа не светне, сите што треба да направите е да се поврзете жици oppositely. Ве МОЛИМЕ бидете сигурни дека моќта е ИСКЛУЧЕНА во текот на инсталацијата
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

R

Додатоци на производи