.

.

shhworldsea 100Sets Комплет 8 Пина Начин 8P Машки Женски Електрични Конектори 6.3 mm Терминал за Мотоцикл Автомобил АТВ Скутер Брод

shhworldsea 100Sets Комплет 8 Пина Начин 8P Машки Женски Електрични Конектори 6.3 mm Терминал за Мотоцикл Автомобил

DEN 3959.00
DEN 5423.04
-27 %
Од стока


shhworldsea Бесплатен Превозот 100 ја Поставува Комплет 8 Пина Начин 8 P Машки Женски Електрични Конектори 6.3 mm Терминал за Мотоцикл Автомобил АТВ Скутер Брод
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
2kg
Од Моќ:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Објектот Големина:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Име На Модел:
6.3 MM 8 Pin автомобил Електрични Конектори
Пол:
машки и женски комплет
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
R

Додатоци на производи