.

.

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Kia Soul 2014~2017 е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Навигација Navi

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Kia Soul 2014~2017 е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD

DEN 16524.00
DEN 20400.00
-19 %
Од стока

Поддршка Воланот контролна функција За Услугата : 1. 8 живо позадини, 21 позадини, поддршка DIY позадина од Галерија на Слики 19. - Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM - Интернет Забава, Вграден Wi Fi Модул & Поддршка 3 G LTE Dongle . Поддршка за HD Видео записи до 1920*1080 пиксели, Фото до 4096*4096 пиксели 29. Поддршка за Dual Зона функција, додека Навигација можете да слушате музика или радио во исто време 24. Поддршка 3 G Интернет, поддршка extral USB Dongle : WCDMA,EVDO,TD-SCDMA. Поддршка и Android на Google Maps online Навигација, можете да го користите GPS Навигација ако во Интернет 23.ПРОЦЕСОРОТ : Андроид 7. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова. Поддржува A2 DP Bluetooth, може да се игра стерео музика преку Bluetooth од вашиот Телефон 32. Бесплатни ажурирања За вас земја Карта 11. Поддршка Надворешни MPEG2/MPEG4/ISDB-Т Поле за внесување T2, Допир Контрола и Напојување(Опција) 37. Поддршка Андроид Мултимедијален Плеер, тоа може да се игра на Музика/Movie/Photo од локалниот Диск или поврзани ТФ-Картичка.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран. На OSD Јазици : англиски/ руски/ француски/ германски/ шпански/ италијански/ Arabic/португалски/турски/Тајландски/полски/хебрејски итн повеќе од 20 видови јазик 13. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови За Испорака (Важно) : 1. ( Опција ) - Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола - Микрофон + GPS Антена + Мапи како Бесплатен дар Одговара За Kia Soul 2014~2017 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.RAM меморија(Меморија) : 2 GB DDR3 Голема брзина складирање 4. Поддршка на Медиумската Картичка/GPS Картичка/ USB Стик до 32 GB SD картичка 15.800*480 или 1024*600 HD Капацитивни Екран на Допир 2. Поддршка на најновите Телефон Книга Пребарување, можете да пребарувате&пронајдете контакт член во симне телефон книга,само текст на првата буква од името, вие ќе најдете некои придружните имиња, тогаш може да се избере вистинскиот 34. Дали вашата адреса припаѓа на оддалечена област или не, можете да ја проверите вашата адреса на овој веб-сајт : http : //raslist. 4 x 45w Опкружувачки Стерео, Subwoofer Излез 30.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,Mp3
Објектот Тежина:
5kg
OSD Language:
Шпански,Норвешки,Италијански,Еврејски,Руски,Француски,Малајски,Германски,Англиски
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир
Бренд Име:
Liislee
Din:
Двојно Din
Kia Модел:
душата
Душата-Година:
2014,2015
Големина На Дисплеј:
7
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Објектот Големина:
7 инчен екран
Резолуција:
1024*600
Интерфејс:
plug and play
Макс Надворешна Меморија:
32g
Име На Модел:
КС-K057
Од Моќ:
4*45W Говорникот
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Напон:
12V
R

Додатоци на производи