.

.

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Kia Cerato/Форте е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Навигација Navi

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Kia Cerato/Форте е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD

DEN 16524.00
DEN 20400.00
-19 %
Од стока

8 живо позадини, 21 позадини, поддршка DIY позадина од Галерија на Слики 19. Поддржува A2 DP Bluetooth, може да се игра стерео музика преку Bluetooth од вашиот Телефон 32. ( Опција ) - Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола - Микрофон + GPS Антена + Мапи како Бесплатен дар Одговара За Kia Cerato / Форте 2008~2012 Авто Воздух Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Поддршка Воланот Контрола(Ако вашиот автомобил го имаат) 7. Поддржува Bluetooth hands-free функција, вграден микрофон 31.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,Mp3
Објектот Големина:
8 инчен екран
Објектот Тежина:
5kg
OSD Language:
Шпански,Норвешки,Италијански,Еврејски,Руски,Француски,Малајски,Германски,Англиски
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир
Бренд Име:
Liislee
Din:
Двојно Din
Име На Модел:
КС-K026
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Интерфејс:
plug and play
Големина На Дисплеј:
8
Макс Надворешна Меморија:
32g
Од Моќ:
4*45W Говорникот
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Напон:
12V
R

Додатоци на производи