.

.

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Kia Soul 2012~2013 е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Навигација Navi

Liislee Андроид 7.1 2G RAM меморија За Kia Soul 2012~2013 е Радио за Автомобил Аудио Видео Мултимедијален DVD

DEN 16524.00
DEN 20400.00
-19 %
Од стока

Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови За Испорака (Важно) : 1.

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,Mp3
Објектот Тежина:
5kg
OSD Language:
Шпански,Норвешки,Италијански,Еврејски,Руски,Француски,Малајски,Германски,Англиски
Душата-Година:
2012,2013
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир
Бренд Име:
Liislee
Din:
Двојно Din
Kia Модел:
душата
Големина На Дисплеј:
6.2
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Интерфејс:
plug and play
Макс Надворешна Меморија:
32g
Објектот Големина:
6.2 инчен Екран
Од Моќ:
4*45W Говорникот
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Напон:
12V
Име На Модел:
КС-K037
R

Додатоци на производи