.

.

LEADTOPS 4X Автомобил Стил Автомобил Авто Led диоди T10 W5w Led Светилки 194 168 Canbus 10 SMD 5730 Светла Паркинг T10 Автомобил Страна Светлина За Ауди AE

LEADTOPS 4X Автомобил Стил Автомобил Авто Led диоди T10 W5w Led Светилки 194 168 Canbus 10 SMD 5730 Светла

DEN 202.00
DEN 234.72
-14 %
Од стока

Животниот век : 50, 000 часа
Ако треба сите-во-начин на следење на информации и побрзо превозот,
ве молиме, изберете ја Ali Express Стандард на Превозот.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Ве молиме отворете го Internat Explorer, и текст "www.Напон : DC12 V 5.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. *Доаѓаат со вграден-во Canbus оптоварување отпорници за да се избегне грешка во кодот на возила.

Емитуваат Боја:
Сино, IceBlue, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Lumens:
2600lm
боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
1W
Температура На Боја:
6000K
Лер Зрак Тип:
Поплави
Бренд Име:
LEADTOPS
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
SMD
Автомобил Марка:
Киа, hyundai, audi, опел, ford, citreon, volvo, benz, bmw
Автомобил модел:
Луксузни модели, седан модели, CDV модели, MPV модели, SUV
Тип На Објект:
Извори На Светло
За Автомобил Светилка:
Царинење Светла
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
DC 12V led auto
Тип Socket:
t10 w5w led светилки 194 168 кочан
Животен век:
50, 000 часа
10 SMD 5730:
автомобил-стил
R

Додатоци на производи