.

.

За Suzuki Swift 2006 До 2009 година ДОВЕДЕ КОЧАН Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon Светла за Магла со Проектор Леќа

За Suzuki Swift 2006 До 2009 година ДОВЕДЕ КОЧАН Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген /

DEN 5553.60
Од стока


Автомобил Стил 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла со Проектор Леќа
За Suzuki Swift 2006-2009
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за Suzuki Swift * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи. * Направете вашиот автомобил повеќе карактеристична; Изработка на вашиот автомобил поголема видливост на ден или нејасна временска прогноза!! * Директно замена со оригинални магла покрие без модификација е потребно. Пакет се Вклучени : Suite На : Халоген Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 1x Ангел Очи светилки drl Жица Suite Б : Xenon Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (35w H11 Xenon Светилки и Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 2x Xenon Баласт 1x Ангел Очи светилки drl Жица Ако вашата оригинална автомобил не магла Светилка. Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекинувач и жица. само екстра долари 10. и врски, Изберете Ангел Очи во Боја Опција, Ќе Може да се Најде на 2-во-1 Боја Нова Функција Ангел Очи Посебно Внимание да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман. Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција.Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест . Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе. 2 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Други Политики 1 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори да што побрзо.

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
Suzuki Модел:
Брза
Swift-Година:
2009,2008,2007
Име На Модел:
ЕЕ-A2143
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
eeMrke
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил модел:
За Suzuki Swift 2006-2009
R

Додатоци на производи