.

.

Автомобил LED Светилка За Ford Mondeo Mk4 Мк IV Canbus 12v Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот 12pcs По Сет за во Автомобил-Стил, Авто Додатоци

Автомобил LED Светилка За Ford Mondeo Mk4 Мк IV Canbus 12v Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот 12pcs

DEN 607.00
DEN 854.40
-29 %
Од стока


Автомобил LED Светилка За Ford Mondeo Mk4 Мк IV Canbus 12v Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот 12pcs По Сет за во Автомобил-Стил, Авто Додатоци Ова Внатрешни работи бела LED Комплет Ќе Го Вклучуваат Следново светилки :
Пакување : 12pcs по поставување
Пакетот вклучува :
Пред Куполата/Мапа Светла - 3pcs Задните Купола/Мапа Светла - 3pcs Суета Огледало/Sun Стакло-2 парчиња Footwell lights (светла)-2 парчиња
Багажникот lights-1pc
Ракавица кутија светлина-1pc
Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Повратни информации
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.

R

Додатоци на производи