.

.

Пар На Автомобил Светла Собранието За Тојота innova 2012 - Подесување Светлата Светилка Делови Дење Работи Светлина Bi Xenon проектот леќа

Пар На Автомобил Светла Собранието За Тојота innova 2012 - Подесување Светлата Светилка Делови Дење Работи

DEN 12722.00
DEN 13392.00
-5 %
Од стока


Пар На Автомобил Светла Собранието За Тојота innova 2012-UP Подесување Светлата Светилка Делови со Дење Работи Светлина Bi Xenon проектот леќа
Карактеристики На Производот:
Име на производ : Led глава светилка
Примена : Toyota innova 2012-UP
Материјал на база : ABS
Карактеристики : Led (бела) / Led светло бар/проектор леќа
Материјал на огледало капа : ПММА,Стакло итн.
Тежина : 10 килограми
Meas : 50*48*45см
Количина/картонска кутија : 1 пар
Гаранција : една година обезбедување на квалитет

Име На Модел:
KF-L7027
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
10kg
Специјални Функции:
plug and play
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
KUNFINE
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Автомобил модел:
Тојота innova 2012-UP
Леќа:
Вклучувајќи
Година:
сите
Led Чип Производител:
Кри
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12v
Лер Зрак Тип:
Нормално
Lumens:
Нормално
R

Додатоци на производи