.

.

Супер тенка Висока Моќност 12W Водоотпорен 12V-24V 12 LED Автомобил Камион Итни Страна Strobe Светла за Предупредување Трепкачко Светло Бесплатен Превозот

Супер тенка Висока Моќност 12W Водоотпорен 12V-24V 12 LED Автомобил Камион Итни Страна Strobe Светла за Предупредување

DEN 581.00
DEN 683.52
-15 %
Од стока

Супер тенка Висока Моќност 12 W Водоотпорен 12 V-24 V 12 LED Автомобил Камион Итни Страна Strobe Светла за Предупредување Трепкачко Светло Бесплатен Превозот
Карактеристики : Ултра-тенок Висока Моќност 36 W 12 W Водоотпорен 12 V 24 V 12 LED Автомобил, Пикап Камион Итни Страна Strobe Светло за Предупредување трепкачко светло led IP68 ВОДООТПОРЕН 12 W Led живот : 50000 HRS Температура на Бојата : Белата боја 6500-7000 K Напон : 12 V-24 V Црвено жица Поврзете позитивни ,црна wier се поврзете на негативни electrode и жолта жица Strobe режим на префрлување кога контактот црна жица 12*КРИ LED Чипови Lunmen : белата боја е 180-200 LM Опис : • Најновите 3-та Генерација на Висока Моќ strobe светлина, 2 пати Посветла отколку порано! • Ултра тенок, супер-светли со површина планината. • Поддржано од 12 висок интензитет Led диоди со оптичка леќа. • Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ. • 16 различни трепка модели, Минатата шема меморија се потсетиме. • Ниска потрошувачка на енергија, брзо инстант start-up време. • Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и поефикасно. Пакет Вклучувајќи : 1pcs x 12 LED Strobe Светлина

Емитуваат Боја:
Црвено-Сина, Црвена, Бела, Бела Килибар, Килибар
Интерфејс Тип:
PSX26W
Тип На Објект:
Strobe Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Име На Модел:
43A3234w2
Бренд Име:
YCCPAUTO
Температура На Боја:
3000K
Објектот Тежина:
200g
Wattage:
12w
Lumens:
800
За Автомобил Светилка:
завојуваните Светла
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
На Возилото
Лер Зрак Тип:
Поплави
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Година:
2016 година
Автомобил модел:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Lumens:
800LM
R

Додатоци на производи