.

.

Atreus Автомобил LED Фендер Страна Пак Сигнали За BMW E60 E61 E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93 додатоци М Логото LED Маркер Светла 12V

Atreus Автомобил LED Фендер Страна Пак Сигнали За BMW E60 E61 E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93 додатоци М Логото

DEN 1067.00
DEN 1905.60
-44 %
Од стока


Atreus 2 X Автомобил LED Фендер Страна Пак Сигнали За BMW E60 E61 E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93 М Моќ LED Маркер Светлина 12 V Автомобил додатоци
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 12 парчиња *2 светла боја : Жолта Светлина боја : 6000-6500 K Lumens : 84 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Бела, Црна Школка материјал : PC / PBT домување животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики :
-Овој пакет доаѓа со еден пар на Супер светло Жолто фендер предводена од страна маркер светлина
-Директна замена за фендер страна маркер светла
-Боја : Жолто LED
-100% грешка слободни и долг живот
-Супер Лесен за инсталација и нема измена е потребно, Само plug and play ! Примена :
BMW Серија 1 : E81 E82 E87 E88
BMW Серија 3 : E90 E91 E92 E93 ( Не содржат М3)
BMW Серија 5 : E60 E61
ИМАЈТЕ на ум : Тоа е подобро за серија 3, но имаат малку празнината на 5 серија, па овој производ доаѓа заедно со 3 M лента да се реши ова прашање, ако вашиот автомобил е 5 серија и умот на јазот, немојте да го купат. Ви благодариме!
Пакет Се Вклучени :
2x ПРЕДВОДЕНА од Страна маркер фендер светлина за bmw
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

528i-Година:
2011,2012,2000,1997,1996,2013,2009,2008,1999,2014,2015,1998,2010
BMW Модел:
528i
Име На Модел:
Пак Сигнали За BMW
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
Atreus
Материјал Тип:
PC / PBT домување
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
8inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Автомобил Производител:
BMW
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
За BMW E60 E61 E81 E82 E87 E88 E90 E91 E92 E93
Тип На Објект:
страна пак сигнали
Lumens:
84LM
Поддршка:
ОЕМ
R

Додатоци на производи