.

.

SKTOO LED 6000k Лиценца Број Плоча Светла Светилка за Toyota Camry Yaris За Хибридни

SKTOO LED 6000k Лиценца Број Плоча Светла Светилка за Toyota Camry Yaris За Хибридни

DEN 640.00
DEN 799.68
-20 %
Од стока


18 Led диоди Лиценца Број Плоча Светла Бела Светилка за Тојота/Camry/Yaris 2012 2013
Сосема Нов!!!
Материјал : Пластика
Леќа Боја : Јасно
Телото Боја : Црна
Светла боја : Бела
Количина : 2 компјутери
Напон : 12v
LED 's по сијалица : 18 Led диоди
Димензии : 60 x 63 x 25мм / 2.36" x 2.48" x 0.98" (Dxšxv)
Пакет големина : 11 x 6.2 х 4.5 cm (Dxšxv)
Функција :
- Секоја светлина содржи (18) висока моќност SMD Led диоди за крајна осветленост и видливост!
- Ниска потрошувачка и висока лумен излез.
- Plug & Play - повторна употреба вашите акции конектор.
- Овие се директна замена за вашите акции табличка светла!
Fitment :
За 2012 Година Тојота/Yaris
За 2013 Година Тојота/Camry
Пакетот вклучува : 2 x Број Плоча Лиценца Светлина

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Camry
Camry-Година:
2012
Бренд Име:
SKTOO
Тип На Објект:
Табличка Светла
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
За Тојота
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Додатоци на производи