.

.

За Рено Kangoo Thalia II Trafic Twingo SCOE 2 ПАРЧИЊА Авто Ниска Зрак Супер Халоген Сијалица Светлата Автомобил Стил, топло бела

За Рено Kangoo Thalia II Trafic Twingo SCOE 2 ПАРЧИЊА Авто Ниска Зрак Супер Халоген Сијалица Светлата Автомобил

DEN 518.00
DEN 864.00
-40 %
Од стока

Вовед :
SCOE е бренд на авто светлина. Нашата компанија е професионална авто светлина производителот од 2010 година во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто светилки во изминатите години. Ние само го користите материјали од врвен квалитет.
SCOE светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла осветлување за вашиот автомобил. Карактеристики :
Висок квалитет, Супер светло
Лесно да се инсталира, да Играат и да Приклучок
Зачувај вашиот напојување
Совршен отпорност на топлина дизајн
Боја : бела / топло бела
Долг живот достигнува до 80,000 часа Пакетот вклучува :
2 парчиња способен да :
За Рено Kangoo 1998-2007
За Рено Kangoo II 2008-2016
За Рено Kangoo Expres 2008-2016
За Рено Thalia II 2008-2016
За Рено Trafic II 2000-2006
За Рено Trafic III 2006-2016
За Рено Twingo II 1998-2006
За Рено Twingo III 2007-2009
За Рено Twingo 2010-2016
Слики :
Плаќање & превозот :
• Ве молиме потврдете го вашето целосно име и презиме и адреса на деталите во вашата нарачка
• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред вашата исплата
• Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена кога вашата исплата е расчисти
• Ние можеме да брод предмети од Кина пост Воздух mail / epacket, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Враќање :
• Ако постојат било друг проблем што може да се причина за загриженост, ве молиме контактирајте со нас.
• Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена .
• Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други :
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Позитивен фидбек (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
• Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Бренд Име:
SCOE
Автомобил модел:
За Рено Kangoo Thalia II Trafic Twingo
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
55w
Автомобил Марка:
ЗА Рено
Тип На Објект:
Извори На Светло
R

Додатоци на производи