.

.

За Опел Agila На Astra F Класичен II Astra H SCOE 2015 година Нови 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината Обратна Светлина Автомобил Стил

За Опел Agila На Astra F Класичен II Astra H SCOE 2015 година Нови 2X30SMD Супер Светло Назад До Светлината

DEN 645.00
DEN 1075.20
-40 %
Од стока

Вовед :
SCOE е бренд на авто светлина. Нашата компанија е професионална авто светлина производителот од 2010 година во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто светилки во изминатите години. Ние само го користите материјали од врвен квалитет.
SCOE светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла осветлување за вашиот автомобил. Карактеристики :
100% Nichia Чипови
Висок квалитет, Супер светло
Лесно да се инсталира, да Играат и да Приклучок
Зачувај вашиот напојување
Совршен отпорност на топлина дизајн
Боја : бела
Долг живот достигнува до 80,000 часа
Гаранција : 12 месеци
Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа Пакетот вклучува :
Грбот До Светло - 2 парчиња способен да :
За "Опел" Agila На 2000-2007 За "Опел" Astra F Класичен II 1998-2005 За "Опел" Astra H 2004-2008 Фотографии :
Плаќање & превозот :
• Ве молиме потврдете го вашето целосно име и презиме и адреса на деталите во вашата нарачка
• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред вашата исплата
• Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена кога вашата исплата е расчисти
• Ние можеме да брод предмети од Кина пост Воздух mail / epacket, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Враќање :
• Ако постојат било друг проблем што може да се причина за загриженост, ве молиме контактирајте со нас.
• Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена .
• Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други :
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Позитивен фидбек (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
• Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Емитуваат Боја:
Бела
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил модел:
За Опел Agila На Astra F Класичен II Astra H
Led Чип Производител:
Nichia
За Автомобил Светилка:
Обратна Светла
Автомобил Марка:
за опел
Бренд Име:
SCOE
Тип На Објект:
Обратна Светла
Wattage:
6w
Име На Модел:
na
Објектот Тежина:
10g
Напон:
12V
Lumens:
800
Lumens:
600
Ксенон Светлина Модел:
LED
Напон:
12V
Автомобил Производител:
Опел
R

Додатоци на производи