.

.

AUXITO Автомобил сигурносен Појас Тока Покритие За Fiat 500 гранде punto stilo браво ducato palio Киа рио 3 k2 ceed sportage sorento cerato

AUXITO Автомобил сигурносен Појас Тока Покритие За Fiat 500 гранде punto stilo браво ducato palio Киа рио 3

DEN 265.00
DEN 379.20
-30 %
Од стока

Спецификација : Име : сигурносен Појас Тока Заштитна Маска Материјал : Силика гел Боја : Црвена / Црна / Бела Карактеристики : 1. Здрав материјал, масло за јадење одделение силиконски, анти-судир, намалување на бучавата, нула 2. Прекрасен изглед, можат да се користат за декорација, можете исто така да ве потсетам да се носат појаси 3. Им помогне на што повеќе лесно да го користите појаси Апликации : Универзална за Сите Автомобил Пакет се Вклучени : 2 парчиња/многу * Автомобил сигурносен Појас Тока Маска

Емитуваат Боја:
црвена, бела, црна
Објектот Тежина:
0.03kg
500-Година:
2014,2011,2010,2013,2009,2012,2015
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Име На Модел:
Сигурносен Појас Тока Маска
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
AUXITO
Материјал Тип:
Гума
Фиат Модел:
500
R

Додатоци на производи