.

.

Eonstime 2 парчиња 12V/24V Водоотпорен Автомобил Задните Светла Камион со Приколка Чамец Пластични Taillight 44 ДОВЕДОА Автомобил Камион Опашка Светлина на возилото

Eonstime 2 парчиња 12V/24V Водоотпорен Автомобил Задните Светла Камион со Приколка Чамец Пластични Taillight

DEN 1305.00
DEN 1535.52
-15 %
Од стока


Опис : Модел : 44 LED Задните Светла Водоотпорен,Dustproof,Shockproof Над 50000 Часа Живот Време Гаранција Напон : 12 V или 24 V Водоотпорен го Оценувате : IP 67 Операција температура -40°C ~ 85°C Облик : Правоаголник Материјали : КОМПЈУТЕР,АБС Функција како : Стоп/Опашка/Претвори светилка.
Карактеристики : да се Даде на вашето возило одличен изглед,Лесен за инсталација. Најнови дизајн задните светла светлина.Не корозивни домување,водоотпорен,енергија,ниска температура и издржливи. Се вклопат за повеќето камиони,приколки,каравани,campers,автобуси,комбиња итн
Упатство за инсталација : Бела : Обратна Црвена : Кочница Жолта : Индикатори Зелена : Опашка Сива земјата ( негативни)
Пакет се Вклучени : 2 парчиња LED Светилка Опашка
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipa
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. За испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање&Наплата 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Wattage:
12V, 24V
Име На Модел:
#455
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.1kg
Специјални Функции:
led опашка светлина
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Објектот Дијаметар:
13.5cm
Бренд Име:
Eonstime
Материјал Тип:
ABS
R

Додатоци на производи