.

.

4x Canbus Грешка 31 mm Festoon 3030 Чипови 3SMD C5W Купола Мапата Багажникот на Автомобилот LED Читање Светилки Супер Бела Грешка Слободни

4x Canbus Грешка 31 mm Festoon 3030 Чипови 3SMD C5W Купола Мапата Багажникот на Автомобилот LED Читање Светилки

DEN 691.00
DEN 864.00
-20 %
Од стока

4x Canbus Грешка 31 mm Festoon 3030 Чипови 3 SMD C5 W Купола Мапата Багажникот на Автомобилот LED Читање Светилки Супер Бела Грешка Слободни
Опис на производот Големина : 31mm
Boodled 4x Canbus Грешка 30 / 31 mm Festoon 3030 Чипови 3 SMD C5 W Купола Мапата Багажникот на Автомобилот LED Читање Светилки Супер 6000 K~6500 K Бела Грешка Слободни 2017
Бренд : Boodled
КОЛИЧИНА : (пакет на 4pcs )
Температура на бојата : 6000k~6500k
Funtion : Canbus Грешка Слободни
Чипови тип : 3030 Висока Моќност Чипови Големина избор : 30 / 31 MM ( 36 / 39 /40 / 41 / 42 мм )Гаранција : 1 Година Гаранција
Freeshipping од Кина пост воздух пошта ќе биде многу бавно ,Ако ви треба тоа во итна, Ние силно препорачуваме да изберете ЕМС DHL неодамна.
Плаќање :
1>.Ние прифаќаме Alipay
2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.
2>.Ние брод на сите наредби како ?подарок? и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.Тоа е многу ниска цена.
2>.EMS,DHL,FEDEX,UPS-от Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Многу благодарам!

Бренд Име:
yobuyyowin
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
10g
Име На Модел:
FESTOON
Тип На Објект:
Обратна Светла
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
Wattage:
3W
R

Додатоци на производи