.

.

1Pcs LED Задни Кутија за Багаж Фенер Опашка Светлина За BMW 1/3/5/6/7 X1/Х5/E39/E90/E46 Светилка Автомобил Багажникот Светла Светилка Accessorries Нови

1Pcs LED Задни Кутија за Багаж Фенер Опашка Светлина За BMW 1/3/5/6/7 X1/Х5/E39/E90/E46 Светилка Автомобил

DEN 282.24
Од стока


Опис :
Светла боја : кул бело
Температура на бојата : 6500 K
Материјал : пластични + LED светла
Влезен напон : DC-12 V-0.2 НА
Моќност :
Пакување листа :
Багажникот светло * 1

Објектот Тежина:
43g
Тип На Објект:
багажникот светилка
Бренд Име:
Vehemo
Wattage:
Име На Модел:
багажникот светло
Температура На Боја:
6500K
Lumens:
боја на светлина:
Кул Бело
Материјал:
Пластични + LED светла
Влезен Напон:
DC-12V-0.2 НА
Производ големина:
8 * 4 * 1.5 CM
R

Додатоци на производи