.

.

deechooll 11pcs Автомобил LED Светло за Хонда Граѓански 1996-2000,Бела Авто Купола Сијалица за Хонда Граѓански 96-00 Внатрешни работи, Светлата за Читање

deechooll 11pcs Автомобил LED Светло за Хонда Граѓански 1996-2000,Бела Авто Купола Сијалица за Хонда Граѓански

DEN 588.00
DEN 684.00
-14 %
Од стока

(Вкупно : 11pcs Автомобил LED Светла)
Производот се покаже
Автомобил Canbus Внатрешни работи LED светилки одговара на Хонда Граѓански 1996-2000 во xenon бела
Тие Тука имате целосна внатрешно осветлување за своето возило.Ве молиме обидете се да се јават на поларитетот на LED светло, ако најде дека LED светло не работи правилно по инсталацијата Крстот Референца за овој Автомобил Сијалица Купола Читање Багажникот Табличка Резервни светла Ладно бела/бела сијалица : 30922 3423 3425 DE3425 6411 6413 6418 6423 6428 6430 6451 6461 6475 6476
Она што ќе добиете ??
Пакет,вклучувајќи 11pcs автомобил led светло по многу во Оригиналниот пакет
Вклучувајќи : 1pc s x LED светилки за Купола светлина
3 pcx LED светилки за светлата за Читање
1 pcx LED светилки за Багажникот светло
2 pcsx LED светилки за Табличка светлина
4 pcsx LED светилки за Резервни светлина
одговара на Хонда Граѓански 1996-2000
Ова е нашиот ПРЕДВОДЕНА за вашиот референца
Бела
Кул Бело
По Intallation,тоа може да се допаѓа ова што следат
Како да инсталирате
За превозот и плаќање
1.
Ова е името ,можете да им верувате .Ние donot не презема никаква одговорност за увозни давачки & даноци , други увоз на енергија , задоцнувањето предизвикано од увоз на клиентите.
Затоа што тоа ќе влијае на нашиот втор продажба.
-Не "afterglow" со палење на исклучување.Кога ќе инсталирате LED s, бидете сигурни дека палењето секогаш треба да биде исклучено, за било која извира во автомобил да се избегнуваат. Неисправни предмети МОРА да пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период
(и во оригиналното пакување ,ако е можно ) Вие мора да му кажете ни што дефектот е и
дајте ни P.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
deechooll 11pcs Автомобил LED Светло за Хонда Граѓански 1996-2000,Бела Авто Купола Сијалица за Хонда Граѓански 96-00 Внатрешни работи, Светлата за Читање
Совет : led светилки во слики е пример Led диоди се користат за нашите Колекции,
тоа можеби различни ,
но, тие се точни за вашиот автомобил модел.
Ова има предност од :
-Нема порака за Грешка во одборот компјутер.
За Гаранција
1.
жал ни е што НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА .
Би ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да НИ ДАДЕ
НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК.
-Тие erziehlen во областа на оптика одличен резултат
Примерокот фотографијата е прикажано погоре покажува широк спектар на Canbus LED), видете ВО описот подолу е јасно за вас
што и каде таа е инсталирана во нивниот автомобил.Поради акции статус и зони разлика , ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Превозот цена е за купувачите .
Долг живот.
Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија, особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се
за вашиот референца само.
Враќање&Наплата
1 . Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР
вашиот превозот адреса.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Превозот Ко. можеби се промени ,но ние секогаш се избере брз и стабилен една за у .
Ако тоа е во вашиот поседување повеќе од 7days , се смета дека се користи . НИЕ DONOT ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе контакт со нас во текот на 7 дена и се врати на објектот 30days.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците .
Ве молиме потврдете дали Објектот ќе ги задоволат вашите побарувачката пред да го купат.
Тоа може да се разликуваат , особено за време на празник време .
Таму е невозможно за решавање на прашањата ако ние donnot знаете за нив.ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена по уплатата , ќе ви ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.12 месеци Производители е Ограничена Гаранција за неисправни предмети
( со исклучок на објектите оштетени и / или злоупотребени по приемот )
Додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
deechooll
Граѓанско-Година:
1997,1998,2000,1996,1999
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.2
Хонда Модел:
Граѓански
Име На Модел:
Б-CIVIC9600-11
Wattage:
1.2-2.5W/Bulb
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
80-90Lm/ крушка, 100-130Lm/blub
1.Точка Име:
Автомобил IReading Светла за Хонда Граѓански 1996-2000
2.Боја:
Бела/Кул Бело
3.Материјал:
Fiberglass кола
4.автомобил извор на светлина:
LED
5.Напон:
12V DC
6.Wattage:
1.2-2.5 W/Сијалица
7.Опсег:
Автомобил LED Светло за Хонда Граѓански 1996-2000
8.Со Користење На Опсег:
Автомобил Внатрешни работи Осветлување Купола Читање Багажникот Табличка Резервни светлина
9.Сертификат:
ISO9001
10.Место на Потекло:
Кина
R

Додатоци на производи