.

.

4pcs(2 Пара) DC 12V C5W Canbus 2835 24 SMD LED Светилки Грешка Слободни Авто Табличка Светла Автомобил Светлина Sourse Бела Бесплатен Превозот

4pcs(2 Пара) DC 12V C5W Canbus 2835 24 SMD LED Светилки Грешка Слободни Авто Табличка Светла Автомобил Светлина

DEN 1148.00
DEN 1304.64
-12 %
Од стока


4pcs(2 Пара) DC 12 V C5 W Canbus 2835 24 SMD LED Светилки Грешка Слободни Авто Табличка Светла Автомобил Светлина Sourse Бела Бесплатен Превозот
А1 А4(Б8) О7 RS5 TTRS 2d A6 C7(Typ 4 G) "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 5 D R36
4 Парчиња = 2 Пара
ТОЧКА БР. CB0178 ИО-FS-2835-24 SMD-А ДИ-LPL Напон : DC 12 V Напојување : 12 V*0.3 А Lumens : 480 LM База Тип : C5 W CANBUS Факултативна Боја : Бела Големина : 73mm*32-милиметри*24mm Боја температура : 6500 K Н W 0.077 KG/пар Автомобил модел : А1 2011-A4(Б8) Allrosd 2010~О7 5dsportback2011~RS5 купе 2d 2011~TTRS Купе 2d 2010~TTRS 2d Roadster 2010~A6 C7(Typ 4 G)2011~ "ФОЛКСВАГЕН" : PASSAT 5 D 2008-2010/PASSAT R 36 Пакет се вклучени : 4pcs 12 V C5 W Canbus 2835 24 SMD LED Табличка Светла G. W 4pcs 0.184 kg Стандардна Пратка : Кина Пост/e Packet ( Цел цена HK Пост/e Packet ( Цел цена >= 20 USD). Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека светилки одговара на вашите автомобили пред да нарачате. Ви благодариме !
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Табличка Светла
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Wattage:
12V*0.3A
Објектот Тежина:
0.077KG/pair
Бренд Име:
YM E-Светла
Име На Модел:
CB0178 ИО-FS-2835-24SMD-А ДИ-LPL
Температура На Боја:
6500K
Lumens:
480LM
Canbus?:
ДА!
LED тип:
2835 24 SMD
Големина:
73mm*32mm*24mm
Напон:
12V
боја:
БЕЛА 6500K
База Тип:
c5w canbus
Пакување:
4pcs=2 Пара, G. W 0.184 кг.
Автомобил модел:
А1 А4(Б8) О7 RS5 TTRS 2d A6 C7(Typ 4G) ФОЛКСВАГЕН PASSAT 5D R36
R

Додатоци на производи