.

.

За fiat Ducato Punto Панда Qubo Scudo Sedici SCOE 2 ПАРЧИЊА Авто Висока Зрачна Супер Халоген Сијалица Светлата Автомобил Стил, топло бела

За fiat Ducato Punto Панда Qubo Scudo Sedici SCOE 2 ПАРЧИЊА Авто Висока Зрачна Супер Халоген Сијалица Светлата

DEN 518.00
DEN 864.00
-40 %
Од стока

Вовед :
SCOE е бренд на авто светлина. Нашата компанија е професионална авто светлина производителот од 2010 година во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто светилки во изминатите години. Ние само го користите материјали од врвен квалитет.
SCOE светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла осветлување за вашиот автомобил. Карактеристики :
Висок квалитет, Супер светло
Лесно да се инсталира, да Играат и да Приклучок
Зачувај вашиот напојување
Совршен отпорност на топлина дизајн
Боја : бела / топло бела
Долг живот достигнува до 80,000 часа Пакетот вклучува :
2 парчиња способен да :
За fiat Ducato Кутија 244 1994-2006
За фиат Гранде Punto(199) права 2005-2011
За фиат Гранде Punto Van(199) 2008-2011
За fiat Panda(169) 2004-2012
За fiat Panda(312) 2012-2016
За fiat Punto Evo 2010-2016
За fiat Qubo(225) 2008-2016
За fiat Scudo 1993-2007
За fiat Scudo(270) 2007-2016
За fiat Sedici 2006-2016
За fiat Seicento 2001-2004
За fiat Seicento 2004-2009
За fiat Strada(178 E) 2003-2016
За fiat Ulysse(179 AX) 2002-2011
Слики :
Плаќање & превозот :
• Ве молиме потврдете го вашето целосно име и презиме и адреса на деталите во вашата нарачка
• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред вашата исплата
• Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена кога вашата исплата е расчисти
• Ние можеме да брод предмети од Кина пост Воздух mail / epacket, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Враќање :
• Ако постојат било друг проблем што може да се причина за загриженост, ве молиме контактирајте со нас.
• Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена .
• Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други :
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Позитивен фидбек (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
• Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил модел:
За fiat Ducato Punto Панда Qubo Scudo Sedici Seicento Strada Ulysse
Напон:
12V
Wattage:
55w
Автомобил Марка:
за fiat
Извор На Светлина:
халоген
За Автомобил Светилка:
Фарови
Бренд Име:
SCOE
R

Додатоци на производи